Toplu SMS’i En Çok Kullanan 9 Sektör

Toplu SMS’i En Çok Kullanan 9 Sektör

Hangi sektörlerin Toplu SMS’i en çok kullandıklarını düşündünüz mü?

İlgili araştırmada 9 sektörden bahsediliyor. Bu sektörlerde yer alan firmalar, Toplu SMS’in yararlarını sonuna kadar kullanarak, müşteri deneyimlerini en üst seviyeye çıkarıyorlar. 

Toplu SMS Restorantlar

Restoranlar: Restoranlar, özellikle randevu hatırlatmalarında ve masa değişiklerinde Toplu SMS’ten yararlanıyorlar. Örneğin; deniz kenarında bir masa istediniz ama o masa dolu. Size önce başka bir masa veriliyor, eğer istediğiniz masadaki randevu iptal edilirse, size Toplu SMS yoluyla bilgi veriliyor.

Toplu SMS Güzellik Salonları

Güzellik Salonları: Güzellik salonlarının yoğunluğu malum. Genelde randevu ile çalıştıkları için, randevuya gelmeyen müşteriler yüzünden iş akışları sekteye uğrayabiliyor. Bu sorunu da Toplu SMS ile çözüyorlar.

Finans Sektörü – Toplu SMS

Finans: Alacak takibi sürecinde borçluya ulaşmak, kurumlar açısından tam manasıyla bir dikenli yol… Hele kişilerin iletişim bilgileri yoksa ulaşma şansı sıfıra iniyor. Bu noktada özellikle TCKN ile Toplu SMS’in faydasının büyük olduğunu söyleyebiliriz.

Seyahat Sektörü – Toplu SMS

Seyahat: Seyahat firmaları, kalkış saatlerini müşterilerine hatırlatıyorlar. Ayrıca rezervasyonunu iptal ettiren bir müşteri varsa, sırada bekleyen kişilere mesaj gönderilerek koltukların boş gitmelerini de engelliyorlar.

Emlak Sektörü – Toplu SMS

Emlak: Emlak sektöründe, özellikle kiracı-satıcı-alıcı üçgenindeki koordinasyonu doğru bir şekilde yürütebilmek amacıyla Toplu SMS Paketleri kullanılıyor ve başarılı sonuçlar alınıyor.

Perakende Sektörü – Toplu SMS

Perakende: Mağazalar ve bayiler için Toplu SMS kullanımı büyük önem arz ediyor. Özellikle kampanya, kargo durumu, teknik servis bilgilendirmeleri gibi içerikler SMS ile hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırılıyor.

İş Bulma Kurumları – Toplu SMS

İş Bulma Kurumları/Websiteleri: Bu sektörde zamanlama çok önemli. Çünkü iş arayan bir kişi, birçok kaynak üzerinden müracaatta bulunuyor. Eğer iş başvurusuyla ilgili gelişmeler, doğru zamanda ilgili kişiye iletilmezse, rakip kaynaktaki iş fırsatı değerlendirilebiliyor.

Dernekler için Toplu SMS

Dernekler: Dernek bütçeleri genelde çok yüksek değil. Toplu SMS kullanarak hem bütün üyelerine ulaşabiliyorlar hem de toplantı, etkinlik, eğitim gibi buluşmaları zamanında duyuruyorlar.

Kargo Firmaları İçin Toplu SMS

Kargo Firmaları: Herkes kargosunun bir an önce eline ulaşmasını ister, ya da gönderdiği paketin sorunsuz şekilde gitmesini… Kargo firmaları, özellikle son dönemde Toplu SMS’i etkin bir şekilde kullanıyorlar. Kargonun lokasyonu, ulaştığı şubeler ya da kargo ulaşmadığı bilgisi, müşterilere gönderilerek süreçten haberdar edilmeleri sağlanıyor.

Toplu SMS Paketlerini İncelemek İster Misin?
54 TL'den başlayan fiyatlar ile Toplu SMS Gönder!

Toplu Sms Etiketler: