Toplu SMS
Paketlerimiz

Türkiye'nin en hesaplı TOPLU SMS paketlerini inceleyin.

BTK'nın yeni fiyat tarifesi ile mevcut paketleriniz 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.

SMS Kredileriniz 01.01.2025 tarihinden itibaren yeni fiyatlara göre revize edilecektir.

İNTERAKTİF SMS, operatörler arası ara bağlantı ücretlendirmelerinde değişiklik olması halinde; aboneye bu durumu bilgilendirme yaparak; yürürlükte bulunan mevzuata uygun şekilde; tarifelerinde, paketten kullanım-düşüm ve ücretlendirme şartlarında değişiklik yapabilir.

Toplu SMS göndermek zor iştir. Onbinlerce insanın onbinlerce insana toplu sms göndermesi için çok yüksek maliyetli bir yatırım, başarılı bir ekip, disiplinli bir yönetim olması şarttır. Ayrıca bu iş yasalar çerçevesinde koruma altındadır. Gerek başlıklı sms, gerek numerik sms olsun tüm gönderilen mesajların yasalara uygunluğunun kontrolü yapılmalıdır. Bu kontroller hem SMS operatörleri hem de Bilgi Teknolojikeri Kurumu tarafından yapılmaktadır. SMS göndermek Türkiye Cumhuriyeti yasaları tarafından korunmaktadır ve toplu SMS operatörleri BTK tarafından denetim altındadırlar. Bir toplu SMS firmasından hizmet almak için mutlaka BTK lisansının olduğundan emin olun ve müşteri portföyünü inceleyin.

BAŞLANGIÇ TOPLU SMS PAKETLERİ

5.000 SMS

internetten telefona mesaj gönderme, kurumsal sms

300 TL

Numara tahsis bedeli olarak senelik +25₺ kullanım ücreti alınır.

  • Son kullanma tarihi 31/12/2024
  • Garantili Sms Gönderimi
  • Başlıklı Gönderim
  • 7/24 Teknik Destek
  • İptal linki ekleme
  • İleri Tarihli SMS
  • Gelişmiş Api Desteği
  • KDV ve ÖİV Dahil
KOBİ TOPLU SMS PAKETLERİ
KURUMSAL TOPLU SMS PAKETLER

Telefonunuzu günde kaç kez elinize alıyorsunuz hiç düşündünüz mü ? Belki size abartılı bir rakam gibi gelebilir ama yapılan bir araştırmaya göre bir insan günde ortalama 150 kez telefon ekranına bakıyor. Cep telefonlarının bu denli hayatımızda olduğu bu dönemde telefon üzerinden dijital pazarlama yöntemleri de ön plana çıkmaktadır.

SMS Nedir ?

Firma / Kurumların hedef kitlelerine belirli kampanya, etkinlik, tebrik gibi iletilerini toplu bir şekilde kısa mesaj olarak iletmesine toplu SMS denir.

Pazarlamada Toplu SMS

Toplu SMS yöntemi en aktif olarak pazarlamada kullanılır. Firmalar ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine tanıtacak bilgilendirici mesajları toplu olarak iletir ve onları harekete geçirmek ister. Müşteriler incelemesini yaptığı ürün ve hizmeti beğenirse satın alma yapmak için firmayla iletişime geçer ve başarılı bir SMS Marketing çalışması yapılmış olur.

TOPLU SMS

Ürünlerinizin reklamını yapmak, ilan vermek veya kampanya yapmak istiyorsanız; ve müşterinize bu bilgiyi hemen cebine online sms göndermek istiyorsanız İnteraktif SMS'in Toplu SMS hizmetinden daha iyi bir çözüm alternatifiniz yok.

TOPLU MESAJ (SMS)

Başlıklı SMS, sizin gönderici adınızı içeren mesajdır. Markanızı göstererek gönderdiğiniz SMS’ler, hem marka bilinirliğinizi hem de güvenilirliğinizi artırır. Mesaj Göndermek hakkında ayrıntılı bilgi almak için ve şirket adınızla toplu mesaj (sms) gönderim yapmanın avantajlarını İnteraktif SMS ile yaşayın.


Çok aranan anahtar kelimeler;

toplu sms yolla, toptan sms, internetten sms gönderme , internetten sms atma , sms paketi, toplusms, internetten sms, toplusmsyolla, online sms gönderme, çoklu sms, sms gönder.