İPTAL VE İADE ŞARTLARIMIZ


2020 YILI İTİBARİ İLE İNTERAKTİF SATIŞ BİRİMİ ADLI FİRMAYI ARAYAN KİŞİLER, KONU İLE İLGİSİ OLMAYAN BİZ (interaktifsms.com.tr)’YE ULAŞMAKTADIR. İPTAL VE İADE ŞARTLARIMIZ SAYFAMIZ GOOGLE’DA ÜST SIRALARDA OLDUĞU İÇİN MAĞDUR OLAN KİŞİLER BİZE ULAŞMAKTADIR. İLGİLİ FİRMA İLE HERHANGİ BİR BAĞLANTIMIZ BULUNMAMAKTADIR. BİLGİNİZE..


ÜRÜN/HİZMET İADE VE GARANTİ KOŞULLARI İADE VE İPTAL ŞARTLARI LÜTFEN BU SÖZLEŞMEYİ DİKKATLE OKUYUN
 
İNTERAKTİF SMS TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. ’den satın aldığınız ürünün iade koşullarına uyması için, ürünün “ayıplı mal” sayılması gerekmektedir. Kullanıcı tarafından ürün tesliminde belirtilen kullanım şartları ile ürün kullanma kılavuzlarında bulunan talimatlara uyulmaması durumunda ve ürüne ait önceden belirtilen eksiklikler veya uyarılar durumunda ürünün “ayıplı mal” olarak sayılmayacağının bilinmesi gerekir. Kullanım şartlarına uyulmaması, kullanma kılavuzunda ki talimatlara göre kullanılmaması gibi sebeplerden kaynaklanan iade talepleri kabul edilmemektedir. Satın almış olduğunuz ürün/ler – hizmet/ler ile ilgili şu konulara lütfen dikkat ediniz: Müşteri memnuniyetine dair hassasiyetimiz ve ilgili yasalar gereği, satın almış olduğunuz ürün/leri ya da hizmet/leri yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Ambalajı açılmış ve/veya kullanılmış ve/veya tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünün iade gönderisi, orijinal ambalaj ve düzenlenen fatura nüshaları ile birlikte yapılmalıdır. İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına kesildiyse, ürünü iade ederken ilgili şirketinin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturasının, kargo payı dâhil edilmeden (Ürün birim fiyatı + KDV olarak) kesilmesi gerekmektedir.
Firmamızdan alacak olduğunuz veya aldığınız sms hizmeti ile ilgili olarak eğer firmamızdan memnun kalmaz iseniz kullanıcı arayüzünüzde kalan sms miktarı için firmamıza iade faturası keserek iade alabilirsiniz.

İPTAL ŞARTLARI:

Hizmet satışı yapmakta olduğumuz dolayısıyla siparişin iptali söz konusu değildir. Ancak alışveriş sonrası firmamız ile iletişime geçerek yaptığınız ödemenin iptalini talep edebilirsiniz. Bu iptal işlemi verilen hizmetin kullanımı göz önüne alınarak gerçekleştirilecektir.

ÜRÜN İADE ADRESİ:

İnteraktif SMS Telekomünikasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. Merkez Mah. İnönü Cad. No:3 / 1 Yusufeli / ARTVİN / TÜRKİYE Sipariş ettiğiniz ürün elinize ulaştıktan sonra, ürün iadesi ile ilgili olarak sormak istediğiniz konularda info@interaktifsms.com.tr e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri Yetkilisi’ne ileti gönderebilir veya 0850 811 41 40 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

PARA İADESİ VE ŞARTLARI:

Ürünlerin (yukarıdaki maddede de belirtildiği şekilde) iade şartlarına uygun olarak tarafımıza gönderilmiş olmaları halinde ürün tutarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. Para iadesinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Satın alma aşamasında havale ile gerçekleştirilen ödemelerin iadesi ise en geç 1 hafta içerisinde müşteri hesabına yansımaktadır. Ürün gönderiminde kargo ödemesi firmamız tarafından karşılanmışsa para iadesi yapılırken kargo tutarı kesintisi yapılır.

GARANTİ ŞARTLARI:

SMS HİZMET sözleşmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır.