HAKKIMIZDA

İnteraktif SMS Telekomünikasyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.

2016 yılında kurulan İnteraktif SMS Telekomünikasyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Dinamik ve yenilikçi çalışan kadrosu ile , başta kurum, kuruluş ve işletmeler olmak üzere tüm Türkiye’yi sınırsız, bağımsız ve kesintisiz iletişim ile tanıştırma vizyonu ile kurulmuştur.

Altyapısını daima yenileyen ve ihtiyaçlar doğrultusunda yatırımlar yapan İnteraktif SMS Telekomünikasyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Müşteri memnuniyetini ve Müşteri güvenini ön planda tutarak faaliyet göstermektedir.
İnteraktif SMS Telekomünikasyon, 2016 yılında Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na STH Operatörlüğü için başvuruda bulunmuş 20.01.2017 tarihinde Sabit Telefon Hizmeti (STH), hizmeti verebilme yetkisine tabi kılınmıştır. Bayi ağını her geçen gün genişleten İnteraktif SMS Telekomünikasyon bu sayede daha fazla kurum ve kişiyi özgürce iletişimle tanıştırmaya devam etmektedir.
Bugün işimize verdiğimiz önem ve kalite anlayışımız ile kısa sürede başarı yakalamış ve Türkiye’de bu sektörün bilinen firmalarından biri olmuş durumdayız.
Kalite ve başarımızın devamı için aynı ilkelerle çalışmaya devam edip, müşterilerimize verdiğimiz güven ve onlardan aldığımız memnuniyetle yolumuza devam edeceğiz.

BTK LİSANS BELGEMİZ